Anasayfa » TOYOTA ‘Geleceğimizi Tasarlayan Şirket’

TOYOTA ‘Geleceğimizi Tasarlayan Şirket’

by mobilitehaber

Japonya’da düzenlenen Mobilite Fuarında Toyota farklı konseptlerde çeşitli araçlarının tanıtımını yaptı. “Let’s Change the Future of Cars – Find Your Future.” “Otomobillerin Geleceğini Değiştirelim-Geleceğinizi Bulalım” mottosuyla fuara katılan Toyota; geleceği Toyota araçlarında bulacağımıza dikkat çekti .

Elektrikli arabalara sadece çevre dostu değil aynı zamanda sürüş keyfi olarak da bakılması gerektiğini ifade ettiler.

Otomobil yapımının temel ilkelerini yeniden gözden geçirmek ve ‘gerçek bir otomobil üreticisi’ gibi üretim yapmaktan bahseden Toyota; firma olarak güçlü yönlerini bu alana yönlendirdiklerini gösterdi.

Yeni yazılım platformu Arene’nin tanıtımı yapıldı aynı zamanda. Bu yazılım ile arabaları daha deneyimsel, eğlenceli ve konforlu hale getirmeyi hedefliyor. Arabadaki uygulama üzerinden alışveriş yapmanın mümkün olacağı belirtildi.

Her ihtiyaca uygun, her müşteriye özel araç sunabilmenin yazılım tabanlı araçların geleceği olduğu ve bu sebeple tüm ihtiyaçlara çözüm üretebilmeyi hedeflediklerini anlattılar.

Toyota mobiliteyi bir bütün olarak algılamayı başaran ve bunun için bir gelecek tasarlamaya başlayan en önemli şirketlerden biri. Mobilite Yaşam alanında sergilediği tutum ve tanıttığı konseptler ile bunu ispatlıyor.

Tanıtımını yaptığı araç ve teknolojileri derledik. Detaylı arşivi için linkleri ziyaret edebilirsiniz.

1- KAYOIBAKO

2- IMV 0

3- LAND CRUSIER SE ve EPU

4- FT-3e(SUV) ve FT-Se (Sportif)

5-DİĞER MOBİLİTE ARAÇLARI

Kaynak

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com