Anasayfa » KAYOIBAKO ‘Herkes için Mobilite’

KAYOIBAKO ‘Herkes için Mobilite’

by mobilitehaber

Toyota’nın yeni mobilite aracı Kayoibako konsepti tanıtıldı.

Kayoibako kelimesi, parçaların ve ürünlerin tesisler arasında güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasına yönelik, israfı ortadan kaldıracak şekilde boyutlandırılmış ve değiştirilebilir uçlarla çeşitli ihtiyaçları karşılayabilen yapılandırılabilir nakliye konteynırlarını ifade ediyor. Bu yaklaşımı benimseyen KAYOIBAKO, mobilitenin geleceğini temsil eden yeni bir kompakt alan konsepti olmuş oluyor.

Kullanışlılık ve her ihtiyaca göre yapılanma özelliğiyle tam bir mobilite aracı olarak tasarlanmış. Tekerlekli sandalye ile kullanım şeklini dahi düşünmüş olan Toyota, gerçek anlamda herkes için mobilite kavramını benimsemiş.

Geniş bir yükleme alanına sahip olduğu için bu araçla teslimat yapabilirsiniz . Çalışmadığınız zamanlarda ise kamp gibi amaçlarla kullanıma uygun tasarlanmış. Mobil mağaza gibi farklı amaçlarla kullanıma da uygundur. Gelecekteki mobilitenin değeri, yaşam tarzı ihtiyaçlarımızı karşıladıkça artacak. Toyota öngördüğü gelecek için çok yollu yaklaşım sunuyor. Mobilitenin bu dünyanın merkezinde olmasına devam etmesini istiyor.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com