Anasayfa » Hagerty Benzersiz Otomobil Kulübü Ortak Programını Başlattı

Hagerty Benzersiz Otomobil Kulübü Ortak Programını Başlattı

by mobilitehaber

Otomotiv yaşam tarzı markası ve önde gelen uzman sigorta sağlayıcısı Hagerty, bugün özellikle otomobil kulüplerine fayda sağlamak üzere tasarlanmış yeni bir ortak programını duyurdu.

Otomobil kulüpleri uzun yıllardır Birleşik Krallık otomobil kültürünün ve daha geniş otomobil meraklılarının kalbinde yer almaktadır ve Hagerty onların yaptığı sıkı çalışmayı takdir etmektedir. İster büyük ister küçük olsun, otomobil kulüpleri uzun vadeli üyelerini korumak için sürekli olarak gelişmek ve aynı zamanda yeni nesil meraklıları çekmeye çalışmak zorundadır. Hagerty ile ortaklık kurarak kulüpler hemen yeni üye teşvikleri sunabilir, etkinlik tekliflerini genişletebilir, daha geniş bir kulüp tanıtımı elde edebilir ve ek gelir elde edebilirler.

Herkese açık olan yepyeni Hagerty otomobil kulübü programı dört ana fayda alanı sunuyor. Poliçe komisyonları ve sponsorluklar yoluyla gelir elde etme, Hagerty etkinliklerine ve deneyimlerine özel erişim, özel medya içeriği ile birlikte ısmarlama bir değerleme teklifi ve dünyanın önde gelen klasik araç sigortacısı ile ortaklık kurmanın sağladığı bir dizi ticari fayda, yardım ve rehberlik.

Hagerty, başlangıçtan itibaren her bir kulüp için özel olarak tasarlanmış bir avantajlar paketi sağlamak üzere otomobil kulübü yönetimiyle yakın işbirliği içinde çalışacaktır. Kulübün ihtiyaçlarına ve işletmenin amaçlarına göre uyarlanmış çok sayıda üst düzey fayda sunmak için kademeli bir ortak fayda seviyesi oluşturulmuştur.

Hagerty’nin çevik sigortalama sunma kabiliyeti, kulüp üyelerine, tipik kullanımları ve araç değerleri ne olursa olsun, kendileri için doğru olan bir poliçe sunulmasını sağlar. Ortak markalı pazarlama materyallerinden Hagerty’nin Bicester Heritage’daki yepyeni Kulüp Evinde özel otomobil ve kahve etkinliklerine kadar uzanan ortak avantajlarıyla Hagerty otomobil kulübü programı gerçekten eşsiz bir teklif.

Hagerty Uluslararası Genel Müdürü Mark Roper şunları söyledi:

Otomobil kulüpleriyle yeni ortaklıklar kurarak otomotivle ilgili her şeye değer veren ve bunlardan keyif alanlara fayda sağlamayı dört gözle bekliyorum. Yeni otomobil kulübü ortaklık programımız her büyüklükteki kulübe özel avantajlar sunmakta ve finansal destek ile benzersiz müşteri deneyimleri ve teşvikleri yelpazesini kolaylaştırmak için bir yol sağlamaktadır. Birlikte daha güçlü olabilir, gelecek nesiller için tutkumuzu korumak üzere işbirliği içinde çalışabiliriz.

Hagerty, sunulan her avantajın tüm ayrıntılarını ve mevcut potansiyel gelir fırsatlarına ilişkin bir içgörü içeren bir otomobil kulübü programı kitapçığı yayınladı. Bu kitapçık Birleşik Krallık’taki tüm otomobil kulüpleri için mevcuttur ve buradan talep edilebilir.

Hagerty önde gelen bir sigortacı olarak tanınmasına rağmen , gelecek nesiller için sürüş ve otomobil kültürünü koruma misyonuna sahip, amaç odaklı bir kuruluştur. Bunu sağlam ve ilgi çekici bir etkinlik, medya ve eğlence programının yanı sıra güvenilir değerleme hizmeti ve ortaklıklar, sponsorluklar ve üye katılımı yoluyla klasik araç endüstrisini desteklemeye yönelik süregelen taahhüdü aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com