Anasayfa » ADO Air 28 – Konforlu ve Teknolojik Elektrikli Şehir Bisikleti

ADO Air 28 – Konforlu ve Teknolojik Elektrikli Şehir Bisikleti

by mobilitehaber

Kişisel mobilite cihazları, bisikletler, scooterlar, patenler… bugünlerde çok revaçta, ancak bunların arasında elektrikli bisiklet veya e-bisiklet en tatmin edici seçenek. İlerlemek için vücudunuzun gücünü kullanmanın keyfini ortadan kaldırmadan denkleme motorlu yardım ve akıllı özellikler ekliyorlar.

Elektrikli bisikletler her iki dünyanın da en iyilerini bir araya getirerek insanların daha uzağa, daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli seyahat etmesine olanak tanırken, yalnızca ayakla çalışan bisikletlerin sağlayabileceği benzersiz heyecanı sunuyor. Bu bisikletlerin popülerliği piyasada baş döndürücü sayıda seçeneğin ortaya çıkmasına neden oldu, ancak bu yeni şehir içi e-bisiklet, gelişmiş özellikleri, şık tasarımı ve inanılmaz fiyatıyla diğerlerinden sıyrılarak sürüşlerinizi bir üst seviyeye ve ötesine taşıyor.

ADO Air 28 satış fiyatı 2.405 ABD Doları olacak.

İkili hırsızlık önleme sistemi

Benzersiz kilit tasarımı ile akünüzü güvende tutarken, sokak zili bir AirTag / SmartTag gizleyerek bisiklet hırsızlığına karşı ekstra güvenlik sağlar.

Elbette sürücü güvenliği de bir önceliktir ve ADO Air 28 e-bisiklet akıllı tasarımını burada bir kez daha kanıtlamaktadır. Hidrolik disk frenler, hangi hava koşulunda sürerseniz sürün ihtiyacınız olan frenleme gücünü sağlar. E-Mark far, parlak geniş açılı LED’i ile yolunuzu aydınlatır ve IPX5 derecesi yağmurda çalışmaya devam etmesini sağlar. Aynı zamanda, yine su geçirmez olan bir arka fener, yağmurda veya güneşte arkadan gelen hareketlere karşı sizi güvende tutar. ADO Air 28, benzersiz pil kilidi tasarımı ve gidona monte çanın içine bir AirTag veya Akıllı Etiket gizleme özelliği sayesinde de güvende tutulabilir. Tüm bunlar, yanından geçtiğiniz herkesin dikkatini çekecek ve kıskandıracak hafif ve zarif bir alüminyum şaside bir araya getirilmiştir.

Konforlu sürüş, kolay kontrol – 3,5 inç su geçirmez ekran aracılığıyla gerçek zamanlı verilere erişin ve yüksek hızlı sürüşler sırasında güvenliği sağlayın.

Sürücünün güvenliğini sağlamak için gerçek zamanlı verilere erişebilen kendi 3,5 inç su geçirmez ekranında, ortama bağlı olarak farın parlaklığını da ayarlayabilirsiniz. Navigasyon ve müşteri desteğine hızlı erişim sunan akıllı bir mobil uygulama ile birlikte ADO Akıllı Sistem, her yolculuğu çocuk oyuncağı haline getirir. ADO Air 28 e-bisikleti alıp her işe gidip gelmeyi ve sürüşü mutlu bir anıya dönüştürmek varken yorucu trafikten ve yorucu bisiklet sürmekten muzdarip olmayın.

Teknik Özellikler

sertifikalı: SGS CE
Net ağırlık: 21kg
Maksimum menzil: 100 km
Motor tipi: fırçasız DC motor
Motor gücü: 250W – 350W
IP derecesi: IPX5 (ekran IPX7)
Maks. yük: 120kg
Maks. hız: 30 25 – 35 km/saat
Servis aralığı: + veya – 100 km
Şarj süresi: 4 – 6 saat
Tork: 37 – 42N.m
Assist 0’dan 3 seviyeye kadar akıllı pedal yardımı
Süspansiyon: Ayarlanabilir ön çatal amortisörü
Maksimum tırmanma açısı: 20º
Binici yüksekliği: 160 cm – 210 cm

Elektronik

Arka ışık: elektrikli arka ışık
Pil markası: Samsung
Akü kapasitesi: 36V / 9.6AH
Pedal Yardımı: Tork sensörü
UYGULAMA: ADO Akıllı Uygulama
Ekran tipi: 3,5″ IPS renkli ekran

Bileşenler

Hızlandırıcı: hayır
Fren: Hidrolik disk ışık
Far: otomatik sensörlü ışık
Arka ışık: elektrikli arka ışık
Tekerlekler: alüminyum alaşım
Pedal Desteği: Karbon kayış
Lastik tipi: patlamaya dayanıklı lastikler
Lastik boyutu: 28*1,8 inç

Bir e-bisikletin günlük işe gidip gelme zorluklarını karşılaması için gereken bir dizi kriter vardır ve yeni ADO Air 28 tüm doğru kutuları ve daha fazlasını işaretlemeyi başarır. Siz varlığını hissetmeden ihtiyacınız olan desteği sağlayan 250W/350W (modele bağlı olarak) motoru sayesinde performans kesinlikle bir sorun değil. Sele direğine gizlenmiş Samsung batarya, gerektiğinde çıkarılmasını ve şarj edilmesini kolaylaştıran gizli ve zarif bir tasarımla 100 kilometreye kadar şaşırtıcı bir menzil sunar.

Akıllı tork sensörü

Kontrolü korurken daha dik tırmanışların üstesinden kolaylıkla gelin.

Sıfır bakım gerektiren karbon kayış – 30.000 km’ye kadar dayanabilen bakım gerektirmeyen karbon kayış ile sürüşünüzü “serbest bırakın”.

Rahatlık ve konfor da arka planda kalmaz. Akıllı bir tork sensörü, ne kadar güce ihtiyacınız olduğunu belirlemek için pedal çevirmenizi doğru bir şekilde algılar ve daha konforlu bir sürüş sağlar.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com