Anasayfa » Mobilite Çözümleri Sağlayıcısı ONWRD, Yeni Abonelik Hizmeti İle İş Teklifini Genişletiyor

Mobilite Çözümleri Sağlayıcısı ONWRD, Yeni Abonelik Hizmeti İle İş Teklifini Genişletiyor

by mobilitehaber

AAM Group şirketi ONWRD, Birleşik Krallık genelinde isteğe bağlı ve önceden rezervasyonlu taksi ve şoför hizmetleri düzenlemenin güvenli, rahat ve kolay bir yolu olan Journey abonelik hizmetinin lansmanıyla yepyeni bir Mobilite teklifini duyurdu.

Mobilite çözümleri sağlayıcısı bu yılın Nisan ayında faaliyete geçti ve Alliance Rental’ın işletmeye dahil edilmesinin tamamlanması da dahil olmak üzere etkileyici bir büyüme ve gelişme gösterdi; kiralanan toplam araç sayısı %22 arttı. Buna ek olarak ONWRD, e-FLEX ürünü kapsamında Elektrikli Minibüsler de dahil olmak üzere çok çeşitli Hibrit, PHEV ve BEV’ler teslim etti.

Yeni Journey abonelik hizmeti, yeni ve mevcut müşterilere ek bir hizmet sunarak bu başarının üzerine inşa edilecek.

ONWRD Genel Müdürü Mark Thompson lansmanla ilgili olarak yaptığı açıklamada AAM Group’un teknoloji, müşteri hizmetleri ve anlamlı çözümleri tekliflerinin merkezinde tutma vizyonunu paylaşarak şunları söyledi:

Pandemi öncesinde Birleşik Krallık’taki işletmeler taksi yolculuklarına yılda tahmini 3 milyar sterlin harcıyordu ve iş seyahatleri artmaya devam ettikçe bu harcama diğer mobilite türlerine oranla artacaktır.Tedarikçiler sınırlı filolarla bu talebi karşılayamadığından, kiralık araçların mevcudiyetinin, özellikle de kısa süreli kiralamaların ciddi şekilde etkilendiğini biliyoruz. Buna ek olarak, demiryolu ağındaki kesintiler ve iptaller, bunu birçok kişi için güvenilmez ve pahalı bir seçenek haline getiriyor.

Şirket aracı sahipliği azalırken, müşterilere Birleşik Krallık çapında yüz binlerce tam denetimli araç ve sürücüden oluşan bir ağa erişim sağlamak son derece mantıklıdır. Müşteriler zaten ONWRD ile çalışıyor çünkü araç kiralama ve abonelik yoluyla personellerini hareket halinde tutmakla ilgili tüm baş ağrılarını ve ayak işlerini ortadan kaldırıyoruz. ONWRD Journey hizmeti de aynı şeyi yapıyor, ancak sadece birkaç dakikalık veya birkaç millik yolculuklarla.

Çözüm gerçek zamanlı takip ve iletişim sağlayarak yolcuların sürücünün tam olarak nerede olduğunu görebilmesini ve şirketlerin yolcularının alınıp alınmadığını takip edebilmesini sağlıyor. CO2 emisyonları da takip edilip raporlanıyor ve yolculuk için faturalar doğrudan şirkete gönderiliyor, böylece maliyetler şeffaf oluyor. Araştırmalar, bahşişler ve hatta dolandırıcılık nedeniyle ortalama masraf talebinin %23 oranında şişirildiğini ortaya koymuştur. Yeni hizmetin bir diğer faydası da, çalışanların masrafları ödemek ve geri almak zorunda kalmaları ve ödeme için 8 haftaya kadar beklemeleri gerekliliğini ortadan kaldırmasıdır. Bu da gereksiz bir idari yükü azaltıyor.

ONWRD, heyecan verici yeni teklifini sunmak üzere, müşterilerin sadece bir saat, bir mil, birkaç gün veya daha uzun süreli seyahatlere erişebilmelerini sağlamak için dönüştürücü bir Mobilite platformu olan Jyrney ile ortaklık kurdu.

Jyrney’in kurucu ortağı ve CEO’su Daniel Price’ı açıklamaları;

ONWRD ve AAM Group ile bir dizi heyecan verici projenin ilkinde birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Mark, filo sektöründe, zaman, maliyet ve masraf talep süreçlerinden tasarruf ederek müşteri tabanlarına ileriye dönük nakliye konseptini getirme fikriyle bize yaklaşan ilk şirketlerden biriydi. Jyrney, bu düşünceyi tescilli teknolojiyle daha da geliştirerek tedarikçi ağını ve müşteriyi tek bir platformda ve kolayca entegre edilebilen API’de bir araya getiriyor.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com