Anasayfa » Free2move Share Now’ı Satın Alarak Mobilite Alanında Dünya Lideri Oldu

Free2move Share Now’ı Satın Alarak Mobilite Alanında Dünya Lideri Oldu

by mobilitehaber

Free2move, Avrupa’nın lider ve öncü serbest dolaşan araç paylaşım şirketi Share Now’ı satın alma işleminin tamamlandığını duyurdu. Satın alma ile Free2move, dünya çapında bir mobilite lideri olarak agresif büyüme planını sürdürüyor ve mobilite merkezleri konseptini 14 yeni şehre genişletiyor. Share Now’ın üst yönetimi görevlerinin başında devam ediyor. Free2move CEO’su Brigitte Courtehoux:

Serbest dolaşan araç paylaşımında Avrupa lideri olan Share Now ile yazmak üzere olduğumuz yeni sayfa konusunda gerçekten heyecanlıyız. Küresel mobilite sektöründe gerçek anlamda inovasyon yapabilecek uzmanlığa sahibiz ve Free2move ile Share Now birbirini tamamlayan iki şirket. Share Now’daki tüm çalışma arkadaşlarıma Free2move ailesine hoş geldiniz diyorum.

Free2move’a katılmaktan memnuniyet duyuyoruz. Müşterilerimizin giderek daha sürdürülebilir, yenilikçi ve esnek mobilite taleplerini karşılamaya çalışırken birlikte ilerlemeye devam edeceği dedi.

Filosunda 450.000 araç bulunan Free2move, hem B2B hem de B2C müşterilerine araç kiralama, araç paylaşımı ve abonelik hizmetlerinin yanı sıra 500.000’den fazla park yerinden oluşan bir ağ sağlıyor. Bu satın alma Free2move’un erişimini 32 Avrupa ve Amerika mobilite merkezine genişletiyor. Stellantis’in Dare Forward 2030 hedefi olan 2030 yılına kadar 15 milyon müşteri ve 2,8 milyar euro gelir hedefine Share Now satın alımı ile hızlı bir şekilde ulaşılabilecek. Ayrıca yeni sinerjiler sağlayacak ve iki işletmenin karlılığını artıracaktır.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com