Anasayfa » Mercedes-Benz Yeni Resmi Akıllı Şarj Cihazı Ortağı Olarak Ohme’yi Seçti

Mercedes-Benz Yeni Resmi Akıllı Şarj Cihazı Ortağı Olarak Ohme’yi Seçti

by mobilitehaber

Mercedes-Benz Ürün ve Planlama Müdürü Jason Allbutt, “Tavsiye edilen ev tipi şarj cihazı tedarikçimiz olarak Ohme ile ortaklık kuracağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “Ohme’nin teknolojik yenilikçiliği, müşteri hizmetleri ve profesyonelliğe yönelik mükemmel yaklaşımı Mercedes-Benz’in temel değerleri ve kültürüyle örtüşüyor.”

Ohme CEO’su David Watson ise şunları söyledi:

“Mercedes-Benz en güçlü premium elektrikli araç serilerinden birine sahip. Mercedes-Benz ile yaptığımız bu işbirliği, Ohme’nin Birleşik Krallık’ın en hızlı büyüyen ve en dinamik akıllı şarj şirketlerinden biri olduğunun altını çiziyor. Mercedes-Benz müşterilerini akıllı şarjın faydalarıyla tanıştırmak ve acente ağını desteklemek için sabırsızlanıyoruz.”

Ohme’nin dinamik akıllı şarj cihazları ulusal şebekeye gerçek zamanlı olarak bağlanabilir ve sürücülerin sadece belirli zamanlarda değil, akıllı yoğun olmayan tarifelerle düşük fiyatlı şarjın tüm zamanlarından yararlanmaları için şarjını otomatik olarak ayarlayabilir.

66kWh bataryalı bir Mercedes-Benz EQA’yı, Octopus Intelligent* gibi akıllı bir yoğun olmayan tarifede Ohme akıllı şarj cihazı ile 0’dan %80’e kadar şarj etmek sadece 3,96 £’a mal olabilir. Ohme ayrıca sürücülere araçlarını ulusal şebekedeki yenilenebilir enerji üretiminin en yüksek olduğu zamanlarda şarj etme seçeneği sunarak CO2 etkilerini daha da azaltıyor.

Ohme, 2023 Birleşik Krallık Yeşil İş Ödülleri’nde Yılın Fast Track Şirketi ve Business Motoring tarafından En İyi Elektrikli Şarj Noktası Sağlayıcısı seçildi.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com