Anasayfa » DS 4 2022 Diesel&EcoCar Diesel Top 50’de Yılın Dizel Otomobili Seçildi

DS 4 2022 Diesel&EcoCar Diesel Top 50’de Yılın Dizel Otomobili Seçildi

by mobilitehaber

Diesel Car, DS 4’ü 2022 Dizel Top 50’de Yılın Dizel Otomobili olarak taçlandırdı ve En İyi Orta Boy Dizel Otomobil kategorisinde de zirveye oturdu. Jüri, göz alıcı Fransız tasarımı, lüks kabini ve etkileyici sürüş menzili ile övgüye değer bu otomobili hem kategori birincisi hem de en yüksek ödül olan Yılın Dizel Otomobili ödülüne layık gördü.

Dizel Otomobil Editörü Ian Robertson şunları söyledi;

DS 4’ten kalite akıyor ve hem içi hem de dışı şık. Hem ailelere hem de genç alıcılara hitap ediyor ve DS 4 Cross görünümünde modaya uygun crossover kutusunu bile işaretliyor. Uzun mesafeli sürüş menzili, dizel versiyonu gerçek bir kıta geçicisi haline getiriyor ve karışıma bir doz coşkulu Fransız lüksü ekleniyor.

DS 4 bu yılın başlarında Birleşik Krallık’ta benzinli, dizel ve plug-in hibrit olmak üzere çeşitli güç aktarma organları ve sürücülerin ihtiyaçlarına uygun donanım seviyeleriyle piyasaya sürüldü. Fransız zevkini somutlaştıran DS 4, huzurlu bir sürüş deneyimi sunmak için ayırt edici tasarımı, üstün teknolojiyi ve yüksek teknik özellikleri bir araya getiriyor.

DS Automobiles Genel Müdürü Jules Tilstone şunları söyledi;

DS 4, Birleşik Krallık yollarına biraz farklı bir şey getirmek için tasarlandı, bu nedenle bu ödülü almak ve üstün kalitemiz ve lüks hissimizle Diesel&EcoCar Diesel Top 50’de Yılın Dizel Otomobili olarak tanınmak gerçek bir onurdur.

Liste, otomobilleri gerçek dünya koşullarında test eden ve hedef kitleyi göz önünde bulundurarak değerlendiren Diesel&EcoCar dergisinin son derece saygın yazarlarından oluşan bir ekip tarafından derleniyor. Sürüş dinamikleri, bilgi-eğlence sisteminin kullanıcı dostu olması ve aktarma organlarının verimliliği gibi temel faktörleri göz önünde bulundurarak, araçları sınıflarının en iyileriyle kıyaslıyorlar.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com