Anasayfa » Bowler Motors 19MY+ Defender İçin YENİ 20″ Jantını Duyurdu

Bowler Motors 19MY+ Defender İçin YENİ 20″ Jantını Duyurdu

by mobilitehaber

Off-road performans ve ralli uzmanları Bowler Motors bugün yeni nesil Land Rover Defender için yeni bir jant duyurdu. 20″ Challenge Performans Jantı, 2022 Bowler Ralli Arabasını tanıtan ve Defender’ın doğal dayanıklılığı ve kabiliyeti üzerine inşa edilen aynı mühendislik ekibi tarafından geliştirildi. %30’a kadar daha güçlü olacak şekilde tasarlanan yeni Challenge jantı, özellikle arazi motor sporlarının zorlu koşullarına dayanacak şekilde geliştirildi. 20″ Challenge Performans Jantı, Bowler’ın tasarım vizyonunu korurken, öncelikle hafif sertlik ve dayanıklılık için tasarlandı. Tamamen TÜV onaylı jantlar, Defender gövde renklerini tamamlamak üzere Parlak Siyah ve Antrasit renklerde mevcuttur.

Ticari Müdür Rob Cooney’in Yorumlar;

Yeni 20″ Challenge jant gerçek bir performans ürünüdür ve 18″ muadili Defender Challenge’ın bir parçası olarak 2022 yılı boyunca titizlikle test edilmiştir. Bu jantların lastiksiz olarak kilometrelerce sürüldüğünü ve hala kullanılabilir durumda olduğunu gördük. Bowler Motors ekibi ayrıca Land Rovers’ın yeni nesil Defender’ının güçlü estetik kalitesinin de farkındaydı ve amaç buna uygun bir şey tasarlamaktı. Yeni Challenge jantlar standartlara göre %30’luk bir güç artışıyla her Defender’a gerçek bir performans katıyor.

Bowler yeni jantı ve kullanıcı gereksinimlerini tamamlamak üzere bir dizi lastik önerebiliyor. Bowler ayrıca müşterilerine Derbyshire’daki atölyesinde taktırma seçeneği de sunuyor. 20″ jant aynı zamanda Bulldog Ralli Arabası için bir yükseltme olarak tasarlanmıştır. Tekerleğin 18″ versiyonu da mevcuttur.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com