Anasayfa » URBET, Elektrikli Motosikleti LORA S ile EICMA 2022’de Adından Söz Ettirecek

URBET, Elektrikli Motosikleti LORA S ile EICMA 2022’de Adından Söz Ettirecek

by mobilitehaber

8 ile 13 kasım arasında gerçekleşecek olan Avrupa’nın en önemli motor fuarı EICMA’ya URBET’in de katılacağı duyuruldu. Markanın göz alıcı ve şık standı Salon 24’teki T84E numaralı lokasyonda bulunabilecek.

URBET ELECTRIC Motors’un EICMA’daki varlığıyla amacı, uluslararası genişleme stratejisini sürdürmek ve bu nedenle kilit pazarlardaki varlığından söz ettirmektir. Marbella merkezli şirket Almanya, Portekiz ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yanı sıra 20’den fazla yetkili bayi aracılığıyla İspanya pazarında zaten mevcut. Yakında URBET, yeni bir ortak sayesinde İtalya’daki faaliyetine de başlayacak.

Aynı zamanda şirket, LORA S’i uluslararası bir sergide ilk kez sergilemiş olacak. 360 km menzili, 24 HP maksimum gücü ve neo-retro çizgilere sahip çıplak tasarımı sayesinde model, URBET ELEKTRİK MOTORLARI markasının farklı Avrupa pazarlarına daha güçlü bir şekilde yansıtılmasını sağlayacak.

URBET ELECTRİC MOTORS, büyüme hırsını ve müşteriye olan bağlılığını kanıtlarıyla gözler önüne sermek istiyor. Bu nedenle kendisini yalnızca ticari olarak resmi bir varlığı olan pazarlarla sınırlamakla kalmıyor, aynı zamanda istenilen herhangi bir modeli Avrupa’daki alıcısıyla buluşturma ve müşteriyle dirsek dirseğe bir ilişki sözü veriyor.

‘YETMEZ!’ diyenlere yepyeni elektrikli maxi-scooter URBET GRAN VIA!

 

Artan talebin gereksinimlerini karşılamaya can atan URBET ELECTRIC MOTORS, tekdüze imal edilen şehir scooterlarından daha büyük boyutlara ve daha iyi performansa sahip bir scootera ihtiyacı olanları tatmin etmeyi amaçlayan yeni bir elektrikli maxiscooterı ürün yelpazesine katacak.

Bu yeni model ismini hem Madrid hem de Barcelona’da bulunan ünlü cadde Calle Gran Vía’dan alıyor. Performans bakımından Gadiro ve Lora arasında seyredecek. 9 kW sürekli güce ve 20 kW maksimum güce sahip merkezi bir elektrik motoru sayesinde saatte 120 kilometreye ulaşacak. URBET GRAN VIA, 7,56 kWh bataryasının (72 V, 105 Ah) tam şarjı ile şarjlar arasında 130 kilometreyi aşan yolculukları tamamlayabileceğinden, kullanıcının günlük ihtiyaçlarına göre üstün bir menzile sahip olacak.

URBET, önümüzdeki haftalarda GRAN VIA’nın Avrupa pazarına lansmanını açıklayacak.

URBET: E-Misyon Ø

URBET: E-Misyon Ø; elektrikli araçların daha sağlıklı ve verimli şehirlerin anası olacağını savunan URBET ELECTRICS Motors’un üzerine kurulduğu bir felsefedir.

Santiago Díaz- Pache, markanın misyonu hakkında şunları söylüyor:

URBET, bu elektrifikasyon sürecinde pelerinli bir kahraman olmayı hedefliyor, müşterilerimize pürüzsüz bir sürüş deneyimini halihazırda veriyoruz ancak nihai amacımız teknolojimizi üst düzeylere ulaştırıp araçlarımızın aç olduğu yakıtı CO2 yaymadan sağlayabilmektir. İnovasyon departmanımız sıfır emisyonlu sürüş ve şarj için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Elektrikli araçların daha sağlıklı ve verimli şehirler yaratmanın kalbi olduğuna inanıyoruz.

URBET’in LORA’yı uluslararası lansmana sokmasının asıl sebebi; GADIRO’nun önayak olduğu Avrupa pazarında kendini kanıtlama hedefinin, LORA ile tamamlanacak olmasıdır.

Díaz-Pache şunları da ekleyerek bitiriyor:

URBET, hem ulusal hem de uluslararası alanda büyümeyi eşzamanlı yaşıyor. LORA modeli ayrıca Paris, Berlin, Brüksel ve Stockholm gibi şehirlerde elde ettiği büyük başarıların kulaktan kulağa diğer şehirlere de yayılmasını sağlayacak.

*Fiyatlar ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir.*

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com