Anasayfa » İlk Elektrikli MINI Cooper Görücüye Çıkıyor

İlk Elektrikli MINI Cooper Görücüye Çıkıyor

by mobilitehaber

MINI, 2024 Goodwood Hız Festivali’nde elektrikli araç inovasyonunu müjdeleyerek otomobil tutkunlarını heyecanlandırıyor. 11-14 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalde prömiyer öncesi elektrikli Mini Cooper ‘ın ilk gösterimi yapılacak. Festival öncesinde aracın ilk görüntüleri basınla paylaşıldı.

MINI’nin İlk Elektrikli John Cooper Works Modeli

Elektrikli John Cooper Works E, MINI’nin inovasyon ve e-mobiliteye olan ilgisini gözler önüne seriyor. Bu yılın ilerleyen zamanlarında dünya prömiyerini de yapacak olan bu model, gelişmiş elektrikli güç aktarma organı ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

Elektrik ve Benzinli Modeller Bir Arada

John Cooper Works E, markanın zengin mirasını son teknolojiyle birleştirerek cesur bir adım atıyor. Gelecekteki John Cooper Works serisinde hem benzinli hem de tamamen elektrikli modeller yer alacak. Bu modeller, festival süresince First Glance padokunda sergilenecek.

Goodwood Hız Festivali’nde MINI’nin sergileyeceği modeller arasında üç kapılı ve beş kapılı varyantlarda MINI Countryman, MINI Aceman ve MINI Cooper yer alıyor. Özellikle MINI Cooper Electric, Electric Avenue’da görücüye çıkacak.

MINI Karma Gerçeklik Deneyimi

Goodwood ziyaretçileri, sanal ve gerçek dünyaların birleştiği MINI Karma Gerçeklik deneyimini keşfedebilecek. Sürücüler, sanal gerçekliğin gücü sayesinde MINI Cooper Electric veya MINI Aceman’in direksiyonunda MINI evreninde benzersiz bir 10 dakikalık yolculuğa çıkma şansına sahip olacaklar.

MINI’nin elektrikli araçlarla dolu yenilikçi ürün gamı, 2024 Goodwood Hız Festivali’nde otomobil tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com