Anasayfa » Anadolu Isuzu , Berlin’de Elektrikli Otobüsleriyle Dikkat Çekti

Anadolu Isuzu , Berlin’de Elektrikli Otobüsleriyle Dikkat Çekti

by mobilitehaber

Türkiye’nin lider ticari araç üreticisi Anadolu Isuzu , 24-25 Nisan tarihlerinde Berlin’de düzenlenen BUS2BUS Fuarı’nda sektöre öncülük eden modellerini sergileyerek dikkatleri üzerine çekti. Otobüs üreticilerinin ve tedarikçilerinin en yeni ürünlerini, teknolojilerini ve yolcu taşımacılığı için sürdürülebilir çözümlerini sergilediği uluslararası bir platform olan BUS2BUS, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Anadolu Isuzu , fuar kapsamında yüksek enerji verimliliği, uzun menzil ve düşük işletme maliyetleriyle öne çıkan yeni elektrikli ulaşım çözümleri NovoVolt ve NovoCiti VOLT modellerini tanıttı.

NovoVolt: Servis ve Turizm Otobüsleri İçin Yeni Standartlar Belirliyor

Anadolu Isuzu ‘nun servis ve turizm sektörü için tasarladığı ilk tam elektrikli otobüsü olan NovoVolt, büyük başarı elde eden NOVO’nun geliştirilmiş modeli olarak dikkat çekiyor. 320 kW’lık güçlü bir motor ve 165 kWsa’lik batarya ile donatılan NovoVolt, 225 kilometreye kadar menzil sunarak verimlilik ve çevrecilik konusunda yeni standartlar belirliyor. NovoVolt, geniş iç mekanı ve yüksek yolcu konforuyla orta-uzun mesafeli taşımacılık için ideal bir çözüm sunuyor. 2025 yılından itibaren satışa sunulacak olan NovoVolt, markanın orta boy elektrikli otobüs ürün gamını genişletecek.

NovoCiti VOLT: Şehir İçi Toplu Taşımacılığın Geleceğini Yansıtıyor

Temel alınan NovoCITI LIFE modeli üzerine geliştirilen tamamen elektrikli orta boy NovoCiti VOLT, geleceğin şehir içi toplu taşıma taleplerini karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. Sıfır emisyonu ve Akustik Araç Uyarı Sistemi (AVAS) ile donatılan NovoCiti VOLT, Anadolu Isuzu ‘nun yenilikçi yaklaşımını yansıtıyor. Gelişmiş donanıma sahip olan NovoCiti VOLT, elektrikli motor teknolojisi ve akıllı ulaşım sistemleriyle geleceğin trafik altyapılarının ihtiyaçlarını karşılayarak çevre dostu bir ulaşım çözümü sunuyor. Model, birçok Avrupa şehrinde sergilendi ve yerel yönetimlerin ilgi odağı haline geldi.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com