Anasayfa » Sany, Hollanda’da Elektrikli Ekskavatör Lansmanı Gerçekleştirdi

Sany, Hollanda’da Elektrikli Ekskavatör Lansmanı Gerçekleştirdi

by mobilitehaber

Çinli inşaat makineleri devi SANY Group, yerel ortağı DNL Machine & Equipment ile işbirliği yaparak Hollanda’da SY215E orta boy elektrikli ekskavatör ünü piyasaya sundu. Lansmana Leica Almanya gibi ondan fazla bileşen tedarikçisi ve yaklaşık 250 müşteri ile POUW gibi endüstri derneklerinden gazeteciler de katıldı.

SY215E Teknik Özellikleri ve Avantajları

SY215E, SANY’nin Çin dışında pazarlanan ilk orta boy elektrikli ekskavatör ü olup, Hollanda’nın öncü elektrik pazarı için özel olarak seçildi. Bu tamamen elektrikli makine, Avrupa pazarı için tasarlanmış olup maliyet tasarrufu, rahat kullanım, mükemmel performans ve yüksek güvenlik sunmaktadır.

  • Maliyet Tasarrufu: 422 kWh nominal pil kapasitesiyle SY215E, 5 ila 7 saatlik pil ömrü sağlayarak geleneksel ekskavatörlere kıyasla yılda yaklaşık 21.560 € tasarruf sağlar.
  • Mükemmel Performans: Yeni C12 kabin düşük gürültülü bir çalışma ortamı sunarken, yüksek güçlü çift tabanca hızlı şarj özelliği sayesinde 70 dakikada tam şarj sağlar. Ayrıca, makine stabilitesini tüneller ve küçük madenler gibi 4.000 metrenin üzerindeki rakımlarda dahi korur.
  • Kolay Kullanım: Geniş HD dokunmatik ekran, akıllı arıza öz teşhisi ve çevrimiçi işletim sistemi, kullanım kolaylığını artırır.
  • Yüksek Güvenlik: Çok seviyeli yüksek voltaj güvenlik tasarımı, güvenli çalışma ortamı sağlar.

Sany, SY215E ile Avrupa pazarına adım atarak sürdürülebilir inovasyon ve yeşil teknolojiye olan bağlılığını bir kez daha gösteriyor. Şirket, elektrikli ekskavatörlerin giderek artan talebiyle birlikte, sektördeki rekabet gücünü artırmayı hedefliyor. 2023 yılında 40’tan fazla yeni elektrikli ürünü piyasaya sürerek 449,4 milyon ABD Doları tutarında satış geliri elde eden SANY, yenilikçiliğe ve Avrupa’daki enerji geçişine destek vermeye kararlı gözüküyor.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com