Anasayfa » Mobilitehaber Ekibi “Oto-Mobil Söyleşileri”nde

Mobilitehaber Ekibi “Oto-Mobil Söyleşileri”nde

7 Ocak Cumartesi günü Eskişehir Teknik Üniversitesi'nin elektrikli ve güneş enerjili araç takımı olan ESTU SOLAR TEAM tarafından gerçekleştirilen "Oto-mobil Söyleşileri"nin ilkinde, Mobilite Haber ekibi olarak yerimizi aldık. Ekibimiz Kurumsal İletişim ve Medya Tasarım Direktörü ve aynı zamanda ESTU SOLAR TEAM üyesi Begüm Baygıner'in moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte, Mobilite Haber Kurucularından Umut Rallas "Mobilite" konulu sunumuyla yer aldı.

by mobilitehaber

Mobilite Haber kurucuları Umut Rallas ve Mustafa Talha Maraditli, ESTU SOLAR TEAM tarafından üretilen ilk elektrikli araç olan Phantom‘u test etme fırsatı buldu.

Gelişen dünyamızda mobilitenin öneminden bahseden kurucu ortağımız Umut Rallas, etkinliğe katılan gençlere geçmiş tecrübelerinden ve geleceğin mobilitesinden bahsetti. Çok yönlü olmanın ve tüketici değil, üretici olmanın önemiyle dikkat çeken Rallas, pes etmemenin önemini vurgulayarak, Z kuşağına A’dan Z’ye güvendiğini belirtti.

Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş‘ın da konuşmacı olarak yer aldığı ve elektrikli otomobillerin sektördeki yerine dikkat çektiği etkinlik, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji’nin kıymetli öğretmenleri ve öğrencileri ile Eskişehir Teknik Üniversitesi‘nde gerçekleşti.

Elektrikli araçlara geçişle oluşan sektörel değişiklik hakkında değerlendirmelerde bulunarak, süreç için de mutlaka gençlerin bulunması gerektiğinin altını çizdi. Gelişen ve dönüşen teknolojide değişimin iyi okunmasının zorunlu olduğunu ifade eden Kesikbaş, kişisel gelişimin önemine vurgu yaptı, etkinliğe katılan gençlere tavsiyelerde bulundu.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com