Anasayfa » %100 Türk Mühendisliği MikroMobilite Aracı : CATCHY

%100 Türk Mühendisliği MikroMobilite Aracı : CATCHY

by mobilitehaber

Hotomobil firması yeni mikromobilite aracı, Catchy’i tanıttı.

Catchy, istendiğinde konforlu bir 2 kişilik araç olarak hizmet verebilirken, aynı zamanda tek kişinin rahatça uyuyabileceği bir yatağa dönüşebilme özelliği ile dikkat çekiyor. Ayrıca, station vagona dönüşebilmesi ekstra bir taşıma kapasitesi sunuyor. Catchy’yi sadece bir taşıma aracı değil, aynı zamanda bir mobilite yaşam aracı haline getiriyor.

Uzun AR-GE çalışmaları sonucunda %100 Türk mühendisliği ve tasarımı ile üretilen Catchy, 9-12 Kasım tarihleri arasında İtalya’da gerçekleşen EICMA Uluslararası İki Tekerlekli Araçlar Fuarı’nda ilk kez kullanıcısıyla buluştu.

Basında yer alan bilgilere göre; Catchy, Hotomobil’in Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde ki fabrikasında üretilecek. Haziran 2024’te satışa sunulması beklenen aracın fiyatı ise 8-9 bin Euro seviyesinde olacağı belirtilmekte. İlk etapta yılda 2 bin adet üretileceği, ama daha sonra bu sayının artacağı da belirtiliyor.

Catchy’nin Opsiyonel Özellikleri

Bluetooth Hoparlör
Blueethoth hoparlör sistemi kesintisiz iletişim kurmanızı ve dilediğiniz müzik keyfini size sunar.

Smart App
Hotomobil smart yazılım sayesinde sesli komut sistemiyle ışıkları açma kapama follow me özelliğiyle yolunuzu aydınlatma uzakta aracınızı açıp kapatma imkanına sahiptir.

Comfort
Isıtmalı koltuk, elcik ısıtma sayesinde dört mevsim kullanıma uygundur. Zorlu hava koşullarında dahi sizi yalnız bırakmaz.

Adventure Box
Catchy Adventure Box sayesinde kamp ruhuna da sahip olmanızı sağlar. Mobil kamp ocağı, saklama alanları,20 lt harici su, portatif buzdolabı ve ayrıca portatif tenteyi içine almaktadır.

Şuan için Catchy ve Catchy Cargo modelleri için ön sipariş verilebiliyor.

Kaynak

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com