Anasayfa » Citroen Holidays, Karavancılıkta Tarz ve Teknolojiyi Bir Araya Getiriyor

Citroen Holidays, Karavancılıkta Tarz ve Teknolojiyi Bir Araya Getiriyor

by mobilitehaber

Citroen, Type Holidays adını taşıyan yeni ürünü ile karavan, konaklama ve kamp aktivitelerini bir araya getirerek retro dış tasarımı modern iç tasarım ile buluşturuyor. Bu yeni ürünü Düsseldorf Karavan Fuarı’nda tanıtarak karavan etkinliklerine özgün bir yaklaşım sunmayı amaçlıyor.

Şirket, özgürlük ve konfor kavramlarından ilham alarak hızla büyüyen karavan pazarına olan bağlılığını göstermek için SpaceTourer üzerinden geliştirilen bir konsepti sunuyor. Bu konsept, ikonik Citroen Type H modelini modern SpaceTourer modeliyle birleştirerek dikkat çekici bir tasarım sunuyor. Avrupa’daki Citroen yetkili satıcılarında yakında sunulacak olan “Holidays” isimli yeni ürün gamı, iç mekan düzenlemesi programıyla birlikte sunulmaya başlanacak.

Aynı zamanda Citroen, Avrupa’nın en büyük ikinci motokaravana dönüşümü uygun araç tedarikçisi olarak konumunu koruyor. İtalyan karoser üreticisi Caselani ile olan işbirliği de bu mirası vurgulamak için kullanılıyor. Caselani’nin imzasını taşıyan Type H görünümlü SpaceTourer modeli, Citroen ile uzun yıllara dayanan ortaklığına atıfta bulunarak retro tasarım anlayışını modern araçlarla birleştiriyor. Bu işbirliği, farklı türde Neo-Retro gövde tasarımlarına imza atan Caselani ile Citroen arasında benzersiz bir işbirliği örneği olarak öne çıkıyor. Bu yeni tasarım ve işbirliği ile Van Life tarzında farklı bir seyahat deneyimi sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

mobilite
Türkiye'nin İlk Mobilite Portalı

İletişim : info@mobilitehaber.com